Milí priatelia,

je nám potešením predstaviť Vám náš rodinný podnik Bašta Pajštún. Radi Vás privítame na miestach kde svoju zvernicu s danielmi pred 150-imi rokmi nechal založiť vtedajší majiteľ hradu Pajštún gróf Károlyi. Bašta Pajštún sa nachádza na úpätí Malých Karpát, priamo pod zrúcaninou hradu Pajštún, dominantou vstupnej brány do Záhoria. V Bašte Pajštún sa ocitnete v krásnej prírode a pritom neprejdete viac ako 20 kilometrov z centra Bratislavy.

Bašta Pajštún je reštauračné zariadenie, ktorého prevádzka bola zahájená na jeseň 2009.

Hlavným produktom je prenájom areálu so zabezpečením gastronomických služieb, výzdoby a ubytovania pre svadobné hostiny. Okrem svadieb sa areál využíva pre firemné teambuildingy, školenia a súkromné oslavy. Klientom poskytujeme vždy celý areál so všetkými spoločenskými miestnosťami a celou ubytovacou kapacitou.

Pre verejnosť je areál otvorený len počas nedieľ v sezóne od polovice apríla do polovice októbra.

Návštevníci majú k dispozícii atrakcie pre deti (pieskovisko s preliezačkami, hojdačkami, nafukovacími hradmi, trampolínou), zvieratká v oborách (daniele, ovečky, capkov) a reštauráciu (s obsluhou na terase a v bare). V nedeľu ponúkame možnosť rezervovať si súkromný priestor pre rodinnú oslavu bez potreby rezervácie celého areálu.

Našou snahou je vybudovanie mena, s ktorým si bude hosť spájať harmóniu príjemného prostredia, férového prístupu a kvalitných služieb.
Pracujeme s kvalitnými surovinami a skúseným personálom, spolupracujeme s dodávateľmi z regiónu, rešpektujeme okolie a ctíme si tradície. Máme radosť zo spokojných klientov, ktorí sa ku nám radi vracajú.

Veríme, že Vaše rozhodnutie pre Baštu Pajštún budete považovať za dobré rozhodnutie.

Bašta Pajštún tím.

HORE